KONST / Oljemålningar / Miniatyrmålning 9815107
nr 981 5107
Miniatyrmålning
Oidentifierad konstnär, 17-1800-tal, Madonnan med Barn, 9x8
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:21:20
21/9 19:29:36